• Beerse Boys bindt Beerzenaren

  • Uitslagen

    Datum WedstrijdUitslagDetails
    9 dec.RPC 1 - Beerse Boys 12 - 2
    9 dec.Beerse Boys 6 - PSV 31 - 1
    9 dec.Beerse Boys 12 - Vessem 43 - 1
    9 dec.Beerse Boys VR1 - Baardwijk VR12 - 1
    9 dec.Beerse Boys VR4 - Riel VR23 - 0
    9 dec.Beerse Boys 7 - RKSV Nuenen 51 - 0
    9 dec.Haarsteeg 2 - Beerse Boys 23 - 0
    9 dec.Braakhuizen 2 - Beerse Boys 32 - 0
    9 dec.Beerse Boys VR2 - EMK VR11 - 4
    9 dec.Hapert VR1 - Beerse Boys VR33 - 1
    8 dec.SJO Juventud JO19-1 - Beerse Boys JO19-16 - 4
    8 dec.Beerse Boys JO17-1 - Were Di JO17-10 - 2
    8 dec.Beerse Boys JO17-3 - SBC JO17-52 - 8
    8 dec.Oirschot Vooruit JO17-3 - Beerse Boys JO17-25 - 1
    8 dec.Beerse Boys JO15-1 - EMK JO15-13 - 1
    8 dec.Beerse Boys JO12-2G - Nemelaer JO12-11 - 2
    8 dec.Beerse Boys JO13-2G - UNA JO13-3G5 - 1
    8 dec.Beerse Boys JO11-3G - Gestel JO11-26 - 6
    8 dec.DBS JO13-2 - Beerse Boys JO13-13 - 2
    8 dec.Best Vooruit JO11-3 - Beerse Boys JO11-2G3 - 8
  • Programma senioren en dames voor de komende weken

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    12 dec. 20:00Beerse Boys VR2 - Best Vooruit VR1Te spelenSportpark De Klep
    15 dec. 15:00Beerse Boys Veteranen - Spoordonkse Boys VeteranenAfgelastSportpark De Klep
    16 dec. 14:15Beerse Boys 1 - Wilhelmina'08 1Te spelenSportpark De Klep
    16 dec. 12:00Beerse Boys 2 - ODC 2Te spelenSportpark De Klep
    16 dec. 11:00EMK 2 - Beerse Boys 4Te spelenSportpark Wettenseind
    16 dec. 12:00Tongelre 3 - Beerse Boys 6Te spelenSportpark Tongelre
    16 dec. 10:00Beerse Boys 9 - Acht 6Te spelenSportpark De Klep
    16 dec. 13:00Beerse Boys 11 - Hilvaria 8Te spelenSportpark De Klep
    16 dec. 12:00Beerse Boys 12 - Wilhelmina Boys 7Te spelenSportpark De Klep
    16 dec. 10:00Beerse Boys VR3 - Best Vooruit VR1Te spelenSportpark De Klep
    20 jan. 14:30Someren 1 - Beerse Boys 1Te spelenSportpark De Potacker
    20 jan. 11:30JEKA 2 - Beerse Boys 2Te spelenSportpark Beukenlaan
    26 jan. 16:00Beerse Boys Veteranen - Oirschot Vooruit VeteranenTe spelenSportpark De Klep
    27 jan. 14:30Beerse Boys 1 - FC Eindhoven AV 1Te spelenSportpark De Klep
    27 jan. 12:00Beerse Boys 2 - Oirschot Vooruit 2Te spelenSportpark De Klep
    27 jan. 10:00Beerse Boys VR2 - Beerse Boys VR3Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 15:00Spoordonkse Boys Veteranen - Beerse Boys VeteranenTe spelenSportpark 't Horstje
    2 feb. 13:00Beerse Boys JO17-2 - De Valk JO17-1Te spelenSportpark De Klep
    3 feb. 14:30RKVVO 1 - Beerse Boys 1Te spelenSportpark Heikant
    3 feb. 12:00SV Valkenswaard 2 - Beerse Boys 2Te spelenSportpark Den Dries
    9 feb. 15:00Beerse Boys Veteranen - De Bocht '80 VeteranenTe spelenSportpark De Klep
    10 feb. 14:30Gestel 1 - Beerse Boys 1Te spelenSportpark Dommeldal
    10 feb. 12:00Reusel Sport/CoTrans 2 - Beerse Boys 2Te spelenSportpark Den Hoek
    10 feb. 11:00Beerse Boys 3 - Hilvaria 2Te spelenSportpark De Klep
    10 feb. 11:00Beerse Boys 4 - BMC 3Te spelenSportpark De Klep
    10 feb. 13:00Beerse Boys 6 - Tongelre 3Te spelenSportpark De Klep
    10 feb. 12:45Spoordonkse Boys 4 - Beerse Boys 7Te spelenSportpark 't Horstje
    10 feb. 11:00Beerse Boys 8 - Tivoli 4Te spelenSportpark De Klep
    10 feb. 10:00Beerse Boys 9 - Reusel Sport/CoTrans 11Te spelenSportpark De Klep
    10 feb. 10:00RKDSV 6 - Beerse Boys 10Te spelenSportpark De Alsie
    10 feb. 10:00DVS 5 - Beerse Boys 11Te spelenSportpark De Aalstervelden
    10 feb. 13:00Beerse Boys 12 - SVSOS 3Te spelenSportpark De Klep
    10 feb. 10:30Leveroy VR1 - Beerse Boys VR1Te spelensportpark Leveroy
    10 feb. 12:15ODC VR1 - Beerse Boys VR2Te spelenSportpark Wagenaars
    10 feb. 12:15Nederwetten VR1 - Beerse Boys VR3Te spelenSportpark De Koppel
  • Programma junioren en meisjes voor de komende weken

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    12 dec. 19:30Best Vooruit JO17-4 - Beerse Boys JO17-3Te spelenSportpark De Leemkuilen
    15 dec. 12:30Marvilde JO14-1 - Beerse Boys JO14-1Te spelenSportpark De Klep
    15 dec. 12:45Braakhuizen JO15-1 - Beerse Boys JO15-1Te spelenSportpark De Kievit
    16 jan. 13:00Beerse Boys MO17-1 - FC Tilburg MO17-1Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 12:30FC Tilburg JO15-1 - Beerse Boys JO15-1Te spelenSportpark Spoordijk
    26 jan. 15:00De Valk JO19-1 - Beerse Boys JO19-1Te spelenSportpark Het Valkennest
    26 jan. 11:30Beerse Boys JO14-1 - FC Tilburg JO14-1Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 13:00Beerse Boys MO17-1 - FC Tilburg MO17-1Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 14:30Beerse Boys JO17-2 - SDO'39 JO17-1Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 11:15Audacia JO15-2 - Beerse Boys JO15-2Te spelenSportpark Audacia
    2 feb. 14:45FC Tilburg JO17-1 - Beerse Boys JO17-1Te spelenSportpark Spoordijk
    2 feb. 13:00Beerse Boys JO15-1 - DOSL JO15-1Te spelenSportpark De Klep
  • Programma pupillen voor de komende weken

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    12 dec. 19:00Best Vooruit MO13-1 - Beerse Boys MO13-1Te spelenSportpark De Leemkuilen
    15 dec. 09:45Marvilde MO13-2 - Beerse Boys JO12-2GTe spelenSportpark Jongelingsveld
    15 dec. 10:30EFC JO12-3G - Beerse Boys JO12-1GTe spelenSportpark de Dieprijt
    15 dec. 09:30Beerse Boys JO9-1 - Taxandria JO9-1Te spelenSportpark De Klep
    15 dec. 09:30Beerse Boys JO7-1 - Beerse Boys JO7-2Te spelenSportpark De Klep
    15 dec. 10:30Beerse Boys JO11-1 - DVG JO11-1Te spelenSportpark De Klep
    15 dec. 11:45Beerse Boys JO13-1 - GSBW JO13-1Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 00:01Hilvaria JO11-2 - Beerse Boys JO11-3GTe spelenSportpark de Roodloop
    26 jan. 10:15FC Tilburg JO12-2 - Beerse Boys JO12-1GTe spelenSportpark Spoordijk
    26 jan. 09:30Beerse Boys JO9-2 - Hilvaria JO9-4MTe spelenSportpark De Klep
    26 jan. 09:30Beerse Boys JO8-1G - Hilvaria JO8-4Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 11:45Beerse Boys JO13-1 - FC Tilburg JO13-2Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 00:01Hilvaria MO13-1 - Beerse Boys MO13-1Te spelenSportpark de Roodloop
    2 feb. 09:30De Valk JO8-1 - Beerse Boys JO8-1GTe spelenSportpark Het Valkennest
    2 feb. 12:00De Valk JO13-1 - Beerse Boys JO13-1Te spelenSportpark Het Valkennest
    2 feb. 09:30Beerse Boys JO9-1 - De Valk JO9-1Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 09:30Beerse Boys JO7-1 - De Valk JO7-1Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 11:45Beerse Boys JO12-1G - Unitas'59 JO12-5Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 11:45Beerse Boys JO13-2G - Hilvaria JO13-2Te spelenSportpark De Klep