• Beerse Boys bindt Beerzenaren

  • Uitslagen

    Datum WedstrijdUitslagDetails
    21 mei.Beerse Boys JO17-3 - EMK JO17-3G3 - 9
    19 mei.Braakhuizen 1 - Beerse Boys 10 - 0
    19 mei.Beerse Boys 6 - Oirschot Vooruit 60 - 3
    19 mei.Beerse Boys 12 - DBS 51 - 6
    19 mei.Beerse Boys 7 - Oirschot Vooruit 53 - 0
    19 mei.RKDSV VR1 - Beerse Boys VR22 - 0
    19 mei.Acht 7 - Beerse Boys 115 - 3
    19 mei.Emplina 2 - Beerse Boys 27 - 2
    19 mei.Beerse Boys 3 - Gestel 27 - 3
    19 mei.Beerse Boys 4 - Brabantia 31 - 5
    19 mei.Beerse Boys 8 - Reusel Sport/CoTrans 50 - 4
    19 mei.Rood Wit'62 VR1 - Beerse Boys VR13 - 0
    19 mei.RKGSV VR1 - Beerse Boys VR33 - 4
    19 mei.SVG 7 - Beerse Boys 106 - 0
    19 mei.Beerse Boys 9 - SBC 83 - 1
    18 mei.SV Budel MO17-1 - Beerse Boys MO17-11 - 2
    18 mei.Beerse Boys JO19-1 - SVSSS JO19-27 - 1
    18 mei.ST Vessem/DEES JO17-1 - Beerse Boys JO17-22 - 1
    18 mei.Beerse Boys JO15-2 - Bergeijk JO15-32 - 2
    18 mei.Beerse Boys JO15-1 - RKVVO JO15-23 - 1
    18 mei.Nemelaer JO17-1 - Beerse Boys JO17-12 - 1
    18 mei.DBS JO14-2 - Beerse Boys JO14-12 - 1
    18 mei.Beerse Boys JO13-1 - Nevelo JO13-16 - 1
    18 mei.EMK JO11-3 - Beerse Boys JO11-3G5 - 8
    18 mei.FC Eindhoven AV JO13-3 - Beerse Boys JO13-2G2 - 1
    18 mei.Beerse Boys JO11-2G - Bladella JO11-20 - 8
    18 mei.Zwaluw VFC JO12-2 - Beerse Boys JO12-1G6 - 2
    18 mei.TSV Gudok JO11-1 - Beerse Boys JO11-18 - 1
  • Programma senioren en dames voor de komende week

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    26 mei. 14:30Beerse Boys 1 - EFC 1Te spelenSportpark De Klep
    26 mei. 12:00Beerse Boys 2 - OJC ROSMALEN 3Te spelenSportpark De Klep
    26 mei. 12:00Jong Brabant 2 - Beerse Boys 3Te spelenSportpark Berkelseweg
    26 mei. 12:00UNA 7 - Beerse Boys 6Te spelenSportpark Zeelst
    26 mei. 12:00De Weebosch 2 - Beerse Boys 7Te spelenSportpark 't Voortje
    26 mei. 11:00Oirschot Vooruit 7 - Beerse Boys 8Te spelenSportpark Moorland
    26 mei. 10:00UNA 13 - Beerse Boys 9Te spelenSportpark Zeelst
    26 mei. 10:00Beerse Boys 10 - Oirschot Vooruit 8Te spelenSportpark De Klep
    26 mei. 13:00Beerse Boys 11 - Nieuw Woensel 8Te spelenSportpark De Klep
    26 mei. 12:00Hoogeloon 5 - Beerse Boys 12Te spelenSportpark De Roetwijer
    26 mei. 12:00Beerse Boys VR1 - OJC ROSMALEN VR1Te spelenSportpark De Klep
    26 mei. 10:00Beerse Boys VR2 - Essche Boys VR1Te spelenSportpark De Klep
    26 mei. 12:00RKDSV VR2 - Beerse Boys VR4Te spelenSportpark De Alsie
  • Programma junioren voor de komende week

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    25 mei. 14:30ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 - Beerse Boys JO19-1Te spelenSportpark De Alsie
    25 mei. 14:30Beerse Boys JO17-1 - ST RKDSV / EDN'56 JO17-1Te spelenSportpark De Klep
    25 mei. 14:30Beerse Boys JO17-2 - Reusel Sport/CoTrans JO17-2Te spelenSportpark De Klep
    25 mei. 15:15DVS JO17-3 - Beerse Boys JO17-3Te spelenSportpark De Aalstervelden
    25 mei. 13:15SV Valkenswaard JO15-2 - Beerse Boys JO15-1Te spelenSportpark Den Dries
    25 mei. 12:45Hapert JO15-2 - Beerse Boys JO15-2Te spelenSportpark De Lemelvelden
    29 mei. 19:00Beerse Boys MO17-1 - ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2Te spelenSportpark De Klep
  • Programma pupillen voor de komende week

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    23 mei. 19:00Beerse Boys MO13-1 - ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2Te spelenSportpark De Klep
    25 mei. 13:00Bladella JO13-2 - Beerse Boys JO13-1Te spelenSportpark De Smagtenbocht
    25 mei. 11:45Beerse Boys JO13-2G - RKSV Nuenen JO13-3Te spelenSportpark De Klep
    25 mei. 11:45Beerse Boys JO12-1G - Emplina JO12-3Te spelenSportpark De Klep
    25 mei. 10:30Beerse Boys JO11-1 - SC 't Zand JO11-4Te spelenSportpark De Klep
    25 mei. 10:00ST vv Steensel / Knegselse Boys JO11-1 - Beerse Boys JO11-2GTe spelenSportpark De Elzenbroeke
    25 mei. 10:30Beerse Boys JO11-3G - SV Unitas'59 JO11-6Te spelenSportpark De Klep
    25 mei. 09:30Beerse Boys JO9-1 - RKVVO JO9-2Te spelenSportpark De Klep
    25 mei. 09:30Beerse Boys JO9-2 - SVG JO9-2Te spelenSportpark De Klep
    25 mei. 09:00Audacia JO8-2G - Beerse Boys JO8-2GTe spelenSportpark Audacia
    25 mei. 12:15Hilvaria MO13-1 - Beerse Boys MO13-1Te spelenSportpark de Roodloop
    25 mei. 09:30Beerse Boys JO7-1 - Audacia JO7-1Te spelenSportpark De Klep
    25 mei. 09:30Beerse Boys JO7-2 - Audacia JO7-2Te spelenSportpark De Klep
    27 mei. 18:45Bladella JO8-3 - Beerse Boys JO8-1GTe spelenSportpark De Smagtenbocht