• Beerse Boys bindt Beerzenaren

  • Uitslagen

    Datum WedstrijdUitslagDetails
    20 jan.Someren 1 - Beerse Boys 1
    20 jan.Beerse Boys 9 - Acht 6
    13 jan.Nemelaer 1 - Beerse Boys 10 - 1
  • Programma senioren en dames voor de komende weken

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    20 jan. 14:30Someren 1 - Beerse Boys 1Afgelast door verenigingSportpark De Potacker
    20 jan. 11:30JEKA 2 - Beerse Boys 2Te spelenSportpark Beukenlaan
    20 jan. 10:00Beerse Boys 9 - Acht 6Afgelast door verenigingSportpark De Klep
    20 jan. 12:00Beerse Boys VR1 - RKSV Nuenen VR1Te spelenSportpark De Klep
    20 jan. 10:00Beerse Boys VR3 - Best Vooruit VR1Te spelenSportpark De Klep
    20 jan. 14:00Beerse Boys 1 - HVCH 1Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 16:00Beerse Boys Veteranen - Oirschot Vooruit VeteranenTe spelenSportpark De Klep
    27 jan. 14:30Beerse Boys 1 - FC Eindhoven AV 1Te spelenSportpark De Klep
    27 jan. 12:00Beerse Boys 2 - Oirschot Vooruit 2Te spelenSportpark De Klep
    27 jan. 10:00Beerse Boys VR2 - Beerse Boys VR3Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 15:00Spoordonkse Boys Veteranen - Beerse Boys VeteranenTe spelenSportpark 't Horstje
    2 feb. 13:00Beerse Boys JO17-2 - De Valk JO17-1Te spelenSportpark De Klep
    3 feb. 14:30RKVVO 1 - Beerse Boys 1Te spelenSportpark Heikant
    3 feb. 12:00SV Valkenswaard 2 - Beerse Boys 2Te spelenSportpark Den Dries
    3 feb. 11:00EMK 2 - Beerse Boys 4Te spelenSportpark Wettenseind
    3 feb. 12:00Tongelre 3 - Beerse Boys 6Te spelenSportpark Tongelre
    3 feb. 12:00Wilhelmina Boys 9 - Beerse Boys 9Te spelenSportpark Naastenbest
    3 feb. 10:00Beerse Boys 10 - Hilvaria 9Te spelenSportpark De Klep
    3 feb. 13:00Beerse Boys 11 - Hilvaria 8Te spelenSportpark De Klep
    3 feb. 13:00Beerse Boys 12 - Wilhelmina Boys 7Te spelenSportpark De Klep
    9 feb. 15:00Beerse Boys Veteranen - De Bocht '80 VeteranenTe spelenSportpark De Klep
    10 feb. 14:30Gestel 1 - Beerse Boys 1Te spelenSportpark Dommeldal
    10 feb. 12:00Reusel Sport/CoTrans 2 - Beerse Boys 2Te spelenSportpark Den Hoek
    10 feb. 11:00Beerse Boys 3 - Hilvaria 2Te spelenSportpark De Klep
    10 feb. 11:00Beerse Boys 4 - BMC 3Te spelenSportpark De Klep
    10 feb. 13:00Beerse Boys 6 - Tongelre 3Te spelenSportpark De Klep
    10 feb. 12:45Spoordonkse Boys 4 - Beerse Boys 7Te spelenSportpark 't Horstje
    10 feb. 11:00Beerse Boys 8 - Tivoli 4Te spelenSportpark De Klep
    10 feb. 10:00Beerse Boys 9 - Reusel Sport/CoTrans 11Te spelenSportpark De Klep
    10 feb. 10:00RKDSV 6 - Beerse Boys 10Te spelenSportpark De Alsie
    10 feb. 10:00DVS 5 - Beerse Boys 11Te spelenSportpark De Aalstervelden
    10 feb. 13:00Beerse Boys 12 - SVSOS 3Te spelenSportpark De Klep
    10 feb. 10:30Leveroy VR1 - Beerse Boys VR1Te spelensportpark Leveroy
    10 feb. 12:15ODC VR1 - Beerse Boys VR2Te spelenSportpark Wagenaars
    10 feb. 12:15Nederwetten VR1 - Beerse Boys VR3Te spelenSportpark De Koppel
  • Programma junioren en meisjes voor de komende weken

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    26 jan. 12:30FC Tilburg JO15-1 - Beerse Boys JO15-1Te spelenSportpark Spoordijk
    26 jan. 15:00De Valk JO19-1 - Beerse Boys JO19-1Te spelenSportpark Het Valkennest
    26 jan. 11:30Beerse Boys JO14-1 - FC Tilburg JO14-1Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 13:00Beerse Boys MO17-1 - FC Tilburg MO17-1Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 13:00Beerse Boys JO15-2 - Best Vooruit JO15-6Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 14:30Beerse Boys JO17-2 - SDO'39 JO17-1Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 14:30Beerse Boys JO17-1 - Geldrop JO17-2Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 14:30Beerse Boys JO17-3 - RKVVO JO17-3Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 11:15Audacia JO15-2 - Beerse Boys JO15-2Te spelenSportpark Audacia
    2 feb. 12:45SC 't Zand MO17-1 - Beerse Boys MO17-1Te spelenSportpark Bijstervelden
    2 feb. 13:30Tuldania JO16-1 - Beerse Boys JO17-3Te spelenSportpark den Hondsbosch
    2 feb. 14:45FC Tilburg JO17-1 - Beerse Boys JO17-1Te spelenSportpark Spoordijk
    2 feb. 13:00Beerse Boys JO15-1 - DOSL JO15-1Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 11:30Beerse Boys JO14-1 - Best Vooruit JO14-1Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 14:30Beerse Boys JO19-1 - Tuldania JO19-1Te spelenSportpark De Klep
  • Programma pupillen voor de komende weken

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    26 jan. 09:30Hilvaria JO11-2 - Beerse Boys JO11-3GTe spelenSportpark de Roodloop
    26 jan. 09:30ODC JO8-2 - Beerse Boys JO8-2GTe spelenSportpark Wagenaars
    26 jan. 10:00Marvilde JO11-1 - Beerse Boys JO11-1Te spelenSportpark Jongelingsveld
    26 jan. 11:00Tuldania JO13-1 - Beerse Boys JO13-2GTe spelenSportpark den Hondsbosch
    26 jan. 09:30Beerse Boys JO9-2 - Hilvaria JO9-4MTe spelenSportpark De Klep
    26 jan. 09:30Beerse Boys JO8-1G - Hilvaria JO8-4Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 10:30Beerse Boys JO11-2G - Riel JO11-1Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 11:45Beerse Boys JO13-1 - FC Tilburg JO13-2Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 11:45Beerse Boys MO13-1 - SC 't Zand MO13-2Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 09:15Brabantia JO9-5 - Beerse Boys JO9-2Te spelenSportpark Strijp
    2 feb. 09:30De Valk JO8-1 - Beerse Boys JO8-1GTe spelenSportpark Het Valkennest
    2 feb. 10:15Brabantia JO11-3 - Beerse Boys JO11-2GTe spelenSportpark Strijp
    2 feb. 12:30Hilvaria MO13-1 - Beerse Boys MO13-1Te spelenSportpark de Roodloop
    2 feb. 09:30Beerse Boys JO9-1 - De Valk JO9-1Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 09:30Beerse Boys JO7-1 - De Valk JO7-1Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 09:30Beerse Boys JO8-2G - Spoordonkse Boys JO8-2Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 10:30Beerse Boys JO11-1 - Brabantia JO11-2Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 10:30Beerse Boys JO11-3G - Brabantia JO11-5Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 11:45Beerse Boys JO12-1G - Unitas'59 JO12-5Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 11:45Beerse Boys JO13-2G - Hilvaria JO13-2Te spelenSportpark De Klep