• Beerse Boys bindt Beerzenaren

  • Uitslagen

    Datum WedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Hapert JO17-2G - Beerse Boys JO17-21 - 2
    12 sep.RKVVO JO9-2 - Beerse Boys JO9-13 - 5
    15 sep.Beerse Boys 1 - Berghem Sport 12 - 4
    15 sep.Beerse Boys JO17-1 - Bergeijk JO17-11 - 1
    15 sep.Beerse Boys JO17-2 - ST RKDSV / EDN'56 JO17-22 - 1
    15 sep.Beerse Boys JO15-1 - ST RKDSV / EDN'56 JO15-13 - 0
    15 sep.ST Casteren / Netersel JO15-1 - Beerse Boys JO15-25 - 1
    15 sep.SDO'39 JO14-1 - Beerse Boys JO14-18 - 0
    15 sep.Beerse Boys JO13-1 - VOAB JO13 2007-11 - 4
    15 sep.De Weebosch JO13-1G - Beerse Boys JO13-2G9 - 1
    15 sep.Beerse Boys JO12-1G - FC Eindhoven AV JO12-10 - 25
    15 sep.Oirschot Vooruit JO12-2 - Beerse Boys JO12-2G9 - 0
    15 sep.Beerse Boys JO11-1 - Zwaluw VFC JO11-11 - 26
    15 sep.Terlo JO11-1 - Beerse Boys JO11-2G1 - 4
    15 sep.Spoord. Boys JO11-1G - Beerse Boys JO11-3G6 - 3
    15 sep.Beerse Boys JO9-2 - ST DEES-Vessem JO9-40 - 11
    15 sep.Reusel Sport/CoTrans JO8-3G - Beerse Boys JO8-1G5 - 7
    15 sep.Beerse Boys JO8-2G - Spoordonkse Boys JO8-13 - 6
    15 sep.SV Budel MO17-1 - Beerse Boys MO17-11 - 1
    16 sep.Beerse Boys 2 - Bergeijk 23 - 4
    16 sep.Beerse Boys 3 - Reusel Sport/CoTrans 23 - 1
    16 sep.Wilhelmina Boys 3 - Beerse Boys 55 - 0
    16 sep.Spoordonkse Boys 4 - Beerse Boys 63 - 3
    16 sep.EDN'56 2 - Beerse Boys 74 - 3
    16 sep.Vessem 2 - Beerse Boys 82 - 0
    16 sep.Beerse Boys 9 - SBC 133 - 1
    16 sep.De Bocht'80 4 - Beerse Boys 106 - 0
    16 sep.Beerse Boys 11 - Reusel Sport/CoTrans 110 - 9
    16 sep.Beerse Boys 12 - RKDSV 51 - 7
    16 sep.Beerse Boys VR1 - Pusphaira VR14 - 1
    16 sep.Hapert VR1 - Beerse Boys VR24 - 1
    16 sep.Beerse Boys VR3 - Spoordonkse Boys VR114 - 0
    16 sep.Beerse Boys VR4 - Acht VR11 - 7
    17 sep.OJC ROSMALEN JO19-3 - Beerse Boys JO19-11 - 7
  • Programma senioren en dames voor de komende week

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    22 sep. 16:00 - PSV VeteranenTe spelenSportpark De Klep
    23 sep. 14:30Beerse Boys 1 - Gestel 1Te spelenSportpark De Klep
    23 sep. 12:00Beerse Boys 2 - Reusel Sport/CoTrans 2Te spelenSportpark De Klep
    23 sep. 11:45Hilvaria 2 - Beerse Boys 3Te spelenSportpark de Roodloop
    23 sep. 12:00BMC 3 - Beerse Boys 4Te spelenSportpark De Brand
    23 sep. 11:00Beerse Boys 5 - Braakhuizen 3Te spelenSportpark De Klep
    23 sep. 12:00Beerse Boys 7 - Spoordonkse Boys 4Te spelenSportpark De Klep
    23 sep. 12:00Tivoli 4 - Beerse Boys 8Te spelenSportpark De Heihoef
    23 sep. 10:00Reusel Sport/CoTrans 11 - Beerse Boys 9Te spelenSportpark Den Hoek
    23 sep. 10:00Beerse Boys 10 - RKDSV 6Te spelenSportpark De Klep
    23 sep. 13:00Beerse Boys 11 - DVS 5Te spelenSportpark De Klep
    23 sep. 10:00SVSOS 3 - Beerse Boys 12Te spelenSportpark De Stevort
    23 sep. 12:00Beerse Boys VR1 - Leveroy VR1Te spelenSportpark De Klep
    23 sep. 10:00Beerse Boys VR2 - ODC VR1Te spelenSportpark De Klep
    23 sep. 10:00Beerse Boys VR3 - Nederwetten VR1Te spelenSportpark De Klep
    23 sep. 11:00SVSOS VR1 - Beerse Boys VR4Te spelenSportpark De Stevort
  • Programma junioren en meisjes voor de komende week

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    22 sep. 13:30Gestel JO19-1 - Beerse Boys JO19-1Te spelenSportpark Dommeldal
    22 sep. 14:30Beerse Boys JO17-1 - Audacia JO17-1Te spelenSportpark De Klep
    22 sep. 14:30RPC JO17-2 - Beerse Boys JO17-2Te spelenSportpark Aalsterweg
    22 sep. 14:30Beerse Boys JO17-3 - De Bocht'80 JO17-1Te spelenSportpark De Klep
    22 sep. 13:00Beerse Boys JO15-1 - Marvilde JO15-1Te spelenSportpark De Klep
    22 sep. 11:00VOAB JO15-4 - Beerse Boys JO15-2Te spelenSportpark Van den Wildenberg
    22 sep. 13:00Brabantia JO14-2 - Beerse Boys JO14-1Te spelenSportpark Strijp
    22 sep. 13:00Beerse Boys MO17-1 - Boxtel MO17-1Te spelenSportpark De Klep
  • Programma pupillen voor de komende week

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    22 sep. 11:15Acht JO13-1 - Beerse Boys JO13-1Te spelenSportpark De Leeuwenkuil
    22 sep. 11:45Beerse Boys JO13-2G - DBS JO13-4Te spelenSportpark De Klep
    22 sep. 11:00ST RKDSV / EDN'56 JO12-2 - Beerse Boys JO12-1GTe spelenSportpark De Alsie
    22 sep. 11:45Beerse Boys JO12-2G - Zwaluw VFC JO12-4Te spelenSportpark De Klep
    22 sep. 10:30Beerse Boys JO11-1 - Hilvaria JO11-1Te spelenSportpark De Klep
    22 sep. 10:00Hilvaria JO11-2 - Beerse Boys JO11-2GTe spelenSportpark de Roodloop
    22 sep. 10:30Beerse Boys JO11-3G - Marvilde JO11-2Te spelenSportpark De Klep
    22 sep. 09:30Beerse Boys JO9-1 - Nevelo JO9-1Te spelenSportpark De Klep
    22 sep. 09:45ST RKDSV/ EDN'56 JO9-2 - Beerse Boys JO9-2Te spelenSportpark De Alsie
    22 sep. 10:00De Weebosch JO8-1 - Beerse Boys JO8-1GTe spelenSportpark 't Voortje
    22 sep. 09:30Beerse Boys JO8-2G - Spoordonkse Boys JO8-1Te spelenSportpark De Klep