• Scheidsrechters voor de komende thuiswedstrijden

    Onderstaande vind je de scheidsrechters voor de komende thuiswedstrijden.

  • Programma

    WedstrijddatumWedstrijdScheidsrechterVeld
    24 nov. 09:30Beerse Boys JO8-2G - Nevelo JO8-3veld 1
    24 nov. 10:30Beerse Boys JO11-1 - Reusel Sport/CoTrans JO11-1veld 3
    24 nov. 10:30Beerse Boys JO11-3G - EFC JO11-3Gveld 3
    24 nov. 11:45Beerse Boys JO12-2G - Best Vooruit JO12-4veld 3
    24 nov. 11:45Beerse Boys JO13-2G - Marvilde JO13-3veld 2
    24 nov. 13:00Beerse Boys JO15-1 - SV Valkenswaard JO15-2veld 3
    24 nov. 13:00Beerse Boys MO17-1 - ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2veld 2
    24 nov. 14:30Beerse Boys JO17-3 - Unitas'59 JO17-8veld 3
    24 nov. 14:30Beerse Boys JO17-1 - Uno Animo JO17-1veld 4
    25 nov. 10:00Beerse Boys 10 - Riel 5veld 3
    25 nov. 10:00Beerse Boys VR2 - OJC ROSMALEN VR4veld 4
    25 nov. 12:00Beerse Boys VR1 - SVC 2000 VR1veld 1
    25 nov. 12:00Beerse Boys 7 - Geldrop 5veld 3
    25 nov. 12:00Beerse Boys VR4 - Audacia VR1veld 2
    25 nov. 13:00Beerse Boys 6 - Rood Wit V 4veld 4
    25 nov. 13:45Beerse Boys 11 - Brabantia 13veld 2
    25 nov. 13:45Beerse Boys 12 - Wilhelmina Boys 7veld 3
    1 dec. 09:30Beerse Boys JO9-2 - DBS JO9-7veld 1
    1 dec. 09:30Beerse Boys JO8-1G - ST Netersel / Casteren JO8-1veld 1
    1 dec. 09:30Beerse Boys JO9-1 - RKSV Heeze JO9-2veld 3
    1 dec. 10:30Beerse Boys JO11-2G - Zwaluw VFC JO11-5veld 3
    1 dec. 11:45Beerse Boys JO14-1 - FC Eindhoven AV JO14-3Mveld 1
    1 dec. 11:45Beerse Boys JO12-1G - RKVVO JO12-2veld 3
    1 dec. 11:45Beerse Boys JO13-1 - Bladella JO13-2veld 4
    1 dec. 13:00Beerse Boys JO15-2 - Oirschot Vooruit JO15-4veld 2
    1 dec. 14:30Beerse Boys JO19-1 - Acht JO19-1veld 3
    1 dec. 14:30Beerse Boys JO17-2 - Best Vooruit JO17-3veld 2
    2 dec. 10:00Beerse Boys 9 - Oirschot Vooruit 11veld 4
    2 dec. 10:00Beerse Boys VR3 - De Valk VR1veld 3
    2 dec. 11:00Beerse Boys 3 - Unitas'59 2G.E.H. (Frits) van Oorschotveld 2
    2 dec. 11:00Beerse Boys 4 - Woenselse Boys 2S.T.J. (Sven) Valkveld 1
    2 dec. 12:00Beerse Boys 8 - DBS 4veld 4
    2 dec. 12:00Beerse Boys 2 - RKDVC 3K.J.L. (Kas) van Ierselveld 3
    2 dec. 14:30Beerse Boys 1 - Bladella 1P. (Pim) van Kuijkveld 1