Skip to main contentNieuwsVrijdag 2 september feestelijke opening nieuwe kunstgrasveld

20220828-150431Nieuwe-veld-bijna-klaar-1

Het hoofdveld van De Klep is afgelopen maanden omgebouwd tot een mooi kunstgrasveld. Enkele werkzaamheden rond het veld moeten nog voltooid worden, maar het veld zelf is al in gebruik genomen voor trainingen en wedstrijden. Tijd dus om even stil te staan bij deze nieuwe mijlpaal in onze vereniging.

Op vrijdag 2 september willen we een 'officieel' tintje geven aan de opening van het nieuwe kunstgrasveld. Om 18.30 uur start een voetbalactiviteit voor de bovenbouw van de jeugd en om 20.00 uur volgt een ludieke wedstrijd tussen gemixte teams van onze eerste elftallen van Dames en Heren. Daarna drinken we graag een glaasje op dit heuglijke feit.

Onze leden, vrijwilligers, sponsoren, supporters en aanwonenden zijn van harte welkom op deze avond op sportpark De Klep.

Graag tot vrijdagavond 2 september,

Het Bestuur.