NieuwsBoukje-TC-Hans-Martin-secr

Hans Staps ook volgend seizoen hoofdtrainer bij Beerse Boys

Het bestuur van Beerse Boys en hoofdtrainer Hans Staps zijn overeengekomen dat Hans ook in het komende seizoen hoofdtrainer bij Beerse Boys blijft. Dat wordt dan het vierde jaar bij onze vereniging. Het geeft aan dat zowel de selectie als de staf zeer content zijn met het werk dat Hans bij Beerse Boys verricht. Ook Hans zelf is te spreken over de samenwerking en wil graag aan onze club verbonden blijven. Het bestuur heeft dan ook volmondig ingestemd met de contractverlenging.

Het nieuwe contract en de overige bescheiden zijn op woensdag 22 december getekend door onder meer Hans (midden op de foto), Boukje Schellens (links, TC) en Martin Kroos (rechts, secretaris).

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.beerseboys.nl/

Vind ons leuk!
Voetbalvereniging Beerse Boys
Sportparklaan 2a
5091 EM Middelbeers
T. 013 - 514 13 51

Copyright © beerseboys.nl | Website gerealiseerd door:
 Van Laarhoven Websites