Nieuws



Aanbevolen

Competitie- en bekerindelingen A-categorie bekend (update)

logo-Beerse-Boys-clublogo

De KNVB heeft de indelingen voor de nieuwe (beker)competitie 2022-2023 van de A-categorie bekend gemaakt. U vindt ze hieronder.

Beerse Boys 1 speelt in het nieuwe seizoen in de 3e klasse D. Deze klasse bestaat uit de volgende teams: Acht, Beerse Boys, Bergeijk, Bladella, Braakhuizen (Geldrop), DBS (Eindhoven), Dommelen, Gestel (Eindhoven), Hapert, PSV av (Eindhoven), Reusel Sport/Co Trans, RKVVO (Oerle), sv Unitas '59 (Eindhoven), Wilhelmina Boys (Best)

Voor de beker is Beerse Boys 1 ingedeeld met Braakhuizen (op 4 september thuis), DVS (op 11 september uit) en SBC (op 18 september thuis), aanvang steeds 14.30 uur.

Beerse Boys 2 komt in het nieuwe seizoen uit in de eerste klasse reserve B. Deze klasse is als volgt samengesteld: Beerse Boys 2, Brabantia 2 (Eindhoven), Emplina 2 (Empel), Helvoirt 2, Hilvaria 2 (Hilvarenbeek), ODC 2 (Boxtel), Reusel Sport/Co Trans 2, RKVVO 2 (Oerle), Rood Wit V 2 (Veldhoven), SBC 2 (Son), vv Trinitas Oisterwijk 2, sv Unitas '59 2 (Eindhoven), sv Valkenswaard 2, Zwaluw VFC 2 (Vught)

Voor de beker is Beerse Boys 2 ingedeeld met Marvilde 2 (op 4 september thuis 12 uur), Oirschot Vooruit 2 (op 11 september uit 10.30 uur) en Dommelen 2 (op 18 september uit 12 uur)

Beerse Boys 3 is ingedeeld in de tweede klasse reserve C. In deze klasse spelen in het seizoen 2022-2023: Audacia 2 (Moergestel), Baardwijk 2 (Waalwijk), Beerse Boys 3, BVV 2 (Den Bosch), Den Dungen 3, DSC 2 (Kerkdriel), Fc Engelen 2 (Den Bosch), Jong Brabant 2 (Berkel Enschot), Nieuwkuijk 2, OJC Rosmalen 2, Real Lunet 2 (Vught), SBC 3 (Son)

Voor de beker is Beerse Boys 3 ingedeeld met Rood Wit V 2 (op 4 september uit 12 uur), Bergeijk 2 (op 11 september thuis 11 uur) en RKVVO 3 (op 18 september thuis 11 uur)

De dames van Beerse Boys VR1 tenslotte zijn gepromoveerd naar de landelijke eerste klasse; ze gaan uitkomen in de eerste klasse D. Deze klasse bestaat uit de volgende 12 teams: Beerse Boys VR1, Buitenveldert sc VR1 (Amsterdam), HVCH VR1 (Heesch), NSVV FC Kunde VR1 (Nijmegen), rksv Nuenen VR2, OJC Rosmalen VR1, Orion VR1 (Nijmegen), Prinses Irene VR1 (Nistelrode), vv Schaesberg VR1 (Landgraaf), Trekvogels VR2 (Nijmegen), UDI '19/CSU VR1 (Uden)

Voor de beker is Beerse Boys VR1 ingedeeld met Nooit Gedacht (op 4 september thuis 12 uur), UDI'19/CSU (op 11 september uit 11 uur) en DSE (op 18 september thuis 12 uur)

Vind ons leuk!
Voetbalvereniging Beerse Boys
Sportparklaan 2a
5091 EM Middelbeers
T. 013 - 514 13 51

Copyright © beerseboys.nl | Website gerealiseerd door:
 Van Laarhoven Websites