Beerse Boys verslaat PSV av met duidelijke cijfers: 5-2
Hoewel PSV vanaf de aftrap het betere spel op de grasmat legde waren in de eerste helft beide partijen redelijk in evenwicht, zeker wat de kansen betreft. Desondanks nam Beerse Boys voor rust een voorsprong dank zij een doelpunt van Niels van Heerbeek. Direct na rust verdubbelde Ryan Kolsters deze voorsprong, maar nadat de thuisploeg 2 riante kansen om nog verder uit te lopen onbenut had gelaten scoorde PSV via Sep Drabbels tegen. De bezoekers legden de nadruk volledig op de aanval en dat gaf Beerse Boys veel ruimte richting het doel van PSV. Na ruim een uur zorgde Pepijn van Spreuwel in een effectieve uitbraak voor de 3-1. Deze stand stond niet lang op het scorebord want PSV kwam door een doelpunt van Remco Kleuters al snel terug tot 3-2. Met nog ruim een kwartier op de klok schoot Guus Hems vervolgens de 4-2 binnen en een paar minuten voor tijd bracht Pepijn van Spreuwel met zijn tweede doelpunt van de middag de 5-2 uitslag in de boeken.
In de beginfase van de wedstrijd kregen zowel Beerse Boys als PSV een aardige kans om de score te openen, maar beide ploegen lieten die onbenut. Het veldspel van PSV oogde wat zelfverzekerder dan dat van de thuisploeg, maar het leidde niet tot grote scoringskansen. Een uitstekend blok op het middenveld bracht Beerse Boys in de 37e minuut weer in balbezit met als gevolg een uitbraak over rechts via Guus Hems. Die besloot met een strakke lage voorzet die op waarde werd geschat door Niels van Heerbeek en bij de eerste paal richting verre hoek werd binnen geschoven: 1-0.
In de blessuretijd van de eerste helft raakte Guus Hems nog een keer de paal, maar de rust werd met deze 1-0 stand bereikt.
Meteen na de hervatting, in de 46e minuut, zorgde Ryan Kolsters voor de 2-0. Een voorzet van Niels van Heerbeek kopte hij tegendraads in de verre hoek. Rond de 49e minuut kreeg Beerse Boys twee uitgelezen mogelijkheden om de tegenstander definitief op de knieën te krijgen, maar door verkeerde keuzes bleef de tegenstander in leven. Daardoor kon het in de 53e minuut weer spannend worden; bij een Eindhovense aanval werd doelman Rob Wilborts door Sep Drabbels omspeeld waarna eenvoudig de 2-1 in het net gedeponeerd kon worden. Beerse Boys trachtte de marge weer te herstellen en de ver opgerukte laatste man Sjoerd van Beers zette Guus Hems in de 56e minuut in een goede schietpositie, maar diens schot werd door doelman Sidney Woensdregt gekeerd. Een minuut later was een voorzet van Guus Hems net te hoog voor Ryan Kolsters om tot een kopbal te komen. Het bleek uitstel van executie, want de 3-1 viel alsnog in de 63e minuut. Ryan Kolsters speelde op links Pepijn van Spreuwel aan en die liet met een handige beweging zijn directe tegenstander zijn hakken zien om vervolgens op te rukken naar het PSV-doel. Met een geplaatste schuiver in de verre hoek liet hij de opstomende PSV-verdedigers en doelman Woensdregt kansloos.
PSV gaf zich nog niet gewonnen en produceerde in de 65e minuut een hoge bal die boven op de lat stuitte. Die lat zat in de 70e minuut in eerste instantie weer een PSV-doelpunt in de weg, maar nu kon de rebound door Remco Kleuters via binnenkant paal wel benut worden: 3-2. Opnieuw dus een stand die voor beide ploegen kansen op meer inhield. Die greep Beerse Boys als eerste via Guus Hems in de 73e minuut. Bij een aanval over rechts schoot hij laag en hard via een tegenstander binnen: 4-2. Guus is op onderstaande foto niet zichtbaar.
Nadat Guus even later door een verkeerde keuze in de 80e minuut nog een riante mogelijkheid had laten liggen, zorgde Pepijn van Spreuwel in de 87e minuut voor de 5-2 eindstand door de derde doelpoging in een vermakelijke aanval – met een rol voor onder meer good-old Stijn van Heerbeek - te benutten.
Opstelling Beerse Boys: Rob Wilborts, Kees Rooijakkers (87. Teun Wanrooij), Nick van Rooy, Robin van Rooy, Guus Hems (85. Ivo Roefs), Bram Gooskens, Niels van Heerbeek, Ryan Kolsters (85. Stijn van Heerbeek), Pepijn van Spreuwel, Bas van de Schoot, Sjoerd van Beers