• Beerse Boys JO8-2

  • Selectie Beerse Boys JO8-2:

    Mex van Bijsterveldt, Jens de Bresser, Yazan Hamad, Ries van der Heijden, Stef van Lieshout, Tijn Maus, Vic Schilders, Bo Vogels, Eva Vogels

    Kader: John van Bijsterveldt, Paul de Bresser, Ruud Schilders, Huub Vogels

  • Shirtsponsor: FAMILIE VAN AAKEN VARKENS ZIJN COOL

  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    26 jan. 09:30Hilvaria JO11-2 - Beerse Boys JO11-3GTe spelenSportpark de Roodloop
    26 jan. 09:30Beerse Boys JO9-2 - Hilvaria JO9-4MTe spelenSportpark De Klep
    26 jan. 09:30Beerse Boys JO8-1G - Hilvaria JO8-4Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 09:30ODC JO8-2 - Beerse Boys JO8-2GTe spelenSportpark Wagenaars
    26 jan. 10:00Marvilde JO11-1 - Beerse Boys JO11-1Te spelenSportpark Jongelingsveld
    26 jan. 10:30Beerse Boys JO11-2G - Riel JO11-1Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 11:00Tuldania JO13-1 - Beerse Boys JO13-2GTe spelenSportpark den Hondsbosch
    26 jan. 11:45Beerse Boys JO13-1 - FC Tilburg JO13-2Te spelenSportpark De Klep
    26 jan. 11:45Beerse Boys MO13-1 - SC 't Zand MO13-2Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 09:15Brabantia JO9-5 - Beerse Boys JO9-2Te spelenSportpark Strijp
    2 feb. 09:30Beerse Boys JO9-1 - De Valk JO9-1Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 09:30De Valk JO8-1 - Beerse Boys JO8-1GTe spelenSportpark Het Valkennest
    2 feb. 09:30Beerse Boys JO7-1 - De Valk JO7-1Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 09:30Beerse Boys JO8-2G - Spoordonkse Boys JO8-2Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 10:15Brabantia JO11-3 - Beerse Boys JO11-2GTe spelenSportpark Strijp
    2 feb. 10:30Beerse Boys JO11-1 - Brabantia JO11-2Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 10:30Beerse Boys JO11-3G - Brabantia JO11-5Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 11:45Beerse Boys JO12-1G - Unitas'59 JO12-5Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 11:45Beerse Boys JO13-2G - Hilvaria JO13-2Te spelenSportpark De Klep
    2 feb. 12:30Hilvaria MO13-1 - Beerse Boys MO13-1Te spelenSportpark de Roodloop
    9 feb. 09:30Beerse Boys JO8-2G - Sarto JO8-7Te spelenSportpark De Klep
    16 feb. 10:30Spoordonkse Boys JO8-2 - Beerse Boys JO8-2GTe spelenSportpark 't Horstje
    9 mrt. 09:30Beerse Boys JO8-2G - Bladella JO8-4Te spelenSportpark De Klep
    16 mrt. 09:00Oirschot Vooruit JO8-4 - Beerse Boys JO8-2GTe spelenSportpark Moorland
    23 mrt. 09:30Beerse Boys JO8-2G - Hilvaria JO8-4Te spelenSportpark De Klep