• Beerse Boys bindt Beerzenaren

  • Uitslagen

    Datum WedstrijdUitslagDetails
    17 mrt.Hilvaria 1 - Beerse Boys 13 - 3
    17 mrt.Beerse Boys 6 - Hapert 46 - 1
    17 mrt.Beerse Boys 11 - DBS 60 - 3
    17 mrt.Beerse Boys 12 - De Valk 64 - 0
    17 mrt.ST RKSV Heeze/DOSL VR1 - Beerse Boys VR34 - 1
    17 mrt.Beerse Boys VR1 - OVCS VR15 - 2
    17 mrt.RPC 2 - Beerse Boys 34 - 1
    17 mrt.Acht 2 - Beerse Boys 42 - 0
    17 mrt.Helvoirt 2 - Beerse Boys 24 - 0
    17 mrt.Brabantia 5 - Beerse Boys 75 - 0
    17 mrt.Beerse Boys VR2 - ST Were Di / FC Tilburg VR24 - 4
    17 mrt.Beerse Boys 10 - FC Tilburg 113 - 7
    17 mrt.Acht 6 - Beerse Boys 98 - 2
    16 mrt.Beerse Boys JO17-2 - ST EDN'56 / RKDSV JO17-26 - 3
    16 mrt.Beerse Boys JO15-2 - Rood Wit V JO15-30 - 1
    16 mrt.Zwaluw VFC JO17-2 - Beerse Boys JO17-12 - 1
    16 mrt.Braakhuizen JO15-1 - Beerse Boys JO15-12 - 0
    16 mrt.Beerse Boys JO12-1G - Oirschot Vooruit JO12-26 - 2
    16 mrt.ZIGO JO13-2 - Beerse Boys JO13-13 - 4
    16 mrt.Beerse Boys JO11-1 - GSBW JO11-112 - 2
    16 mrt.Beerse Boys JO11-3G - Oirschot Vooruit JO11-25 - 6
    16 mrt.FC Tilburg MO13-2 - Beerse Boys MO13-11 - 2
    16 mrt.Rood Wit V JO11-2 - Beerse Boys JO11-2G4 - 4
  • Programma senioren en dames voor de komende week

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    24 mrt. 14:30Beerse Boys 1 - SV Someren 1Te spelenSportpark De Klep
    24 mrt. 12:00Beerse Boys 2 - JEKA 2Te spelenSportpark De Klep
    24 mrt. 11:00Beerse Boys 3 - Steensel 2Te spelenSportpark De Klep
    24 mrt. 11:00Beerse Boys 4 - Spoordonkse Boys 2Te spelenSportpark De Klep
    24 mrt. 12:00Rood Wit V 4 - Beerse Boys 6Te spelenSportpark De Korze
    24 mrt. 12:30Geldrop 5 - Beerse Boys 7Te spelenSportpark De Kievit
    24 mrt. 11:45Beerse Boys 8 - EFC 6Te spelenSportpark De Klep
    24 mrt. 10:00Beerse Boys 9 - De Bocht'80 4Te spelenSportpark De Klep
    24 mrt. 12:00Riel 5 - Beerse Boys 10Te spelenSportpark De Krim
    24 mrt. 12:00Brabantia 13 - Beerse Boys 11Te spelenSportpark Strijp
    24 mrt. 10:00Wilhelmina Boys 7 - Beerse Boys 12Te spelenSportpark Naastenbest
    24 mrt. 11:00SVC 2000 VR1 - Beerse Boys VR1Te spelenSportpark de Wijher
    24 mrt. 10:00OJC ROSMALEN VR4 - Beerse Boys VR2Te spelenSportpark De Groote Wielen
    24 mrt. 10:00Beerse Boys VR3 - DBS VR1Te spelenSportpark De Klep
    24 mrt. 11:00Audacia VR1 - Beerse Boys VR4Te spelenSportpark Audacia
  • Programma junioren voor de komende week

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    23 mrt. 14:30Beerse Boys JO19-1 - VCB JO19-1Te spelenSportpark De Klep
    23 mrt. 14:30Beerse Boys JO17-1 - RKSV Nuenen JO17-4Te spelenSportpark De Klep
    23 mrt. 15:00Bladella JO17-3 - Beerse Boys JO17-2Te spelenSportpark De Smagtenbocht
    23 mrt. 14:45Wilhelmina Boys JO17-4 - Beerse Boys JO17-3Te spelenSportpark Naastenbest
    23 mrt. 13:00Beerse Boys JO15-1 - Hapert JO15-1Te spelenSportpark De Klep
    23 mrt. 13:00Geldrop JO15-5 - Beerse Boys JO15-2Te spelenSportpark De Kievit
    23 mrt. 10:30ST Netersel / Casteren JO14-1 - Beerse Boys JO14-1Te spelenSportpark De Groesbocht
    23 mrt. 12:45Beerse Boys MO17-1 - RKSV Nuenen MO17-1Te spelenSportpark De Klep
  • Programma pupillen voor de komende week

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    23 mrt. 11:45Beerse Boys JO13-1 - VOAB JO13-3Te spelenSportpark De Klep
    23 mrt. 11:15Acht JO13-2 - Beerse Boys JO13-2GTe spelenSportpark De Leeuwenkuil
    23 mrt. 09:00Willem II JO12-1 - Beerse Boys JO12-1GTe spelenSportpark Noorderpark
    23 mrt. 09:00Jong Brabant JO11-2 - Beerse Boys JO11-1Te spelenSportpark Berkelseweg
    23 mrt. 10:30Beerse Boys JO11-2G - SBC JO11-2GTe spelenSportpark De Klep
    23 mrt. 10:00SV Unitas'59 JO11-5 - Beerse Boys JO11-3GTe spelenSportpark Bokt
    23 mrt. 09:15Reusel Sport/COTrans JO9-1G - Beerse Boys JO9-1Te spelenSportpark Den Hoek
    23 mrt. 09:30Beerse Boys JO9-2 - TSV Gudok JO9-5Te spelenSportpark De Klep
    23 mrt. 08:45Hilvaria JO8-3 - Beerse Boys JO8-1GTe spelenSportpark de Roodloop
    23 mrt. 09:30Beerse Boys JO8-2G - Hilvaria JO8-4Te spelenSportpark De Klep
    23 mrt. 11:30Beerse Boys MO13-1 - Bladella MO13-1Te spelenSportpark De Klep