• Beerse Boys 9

  • Selectie Beerse Boys 9:

    Roel van Aaken, Michel Aarts, Edwin Beekhuijsen, René Deenen, Job Denissen, Marcel Gosens, Thijs van Ham, Bas Hems, Sander Huijbregts, Roel Lathouwers, Bob Louwers, Harm van Luijtelaar, Harold van den Meijdenberg, Stan Smulders, Martien Teurlincx, Willem van Tiel, Jos Willems, Willem Willemsen, Frank Wouters

    Kader: Tom van Kollenburg, Harm van Luijtelaar, Rob Verhoeven

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 feb.Wilhelmina Boys 9 - Beerse Boys 95 - 2
    10 feb.Beerse Boys 9 - Reusel Sport/CoTrans 111 - 4
    17 feb.Best Vooruit 11 - Beerse Boys 93 - 2
    17 mrt.Acht 6 - Beerse Boys 98 - 2
    24 mrt.Beerse Boys 9 - De Bocht'80 46 - 0
    31 mrt.Beerse Boys 9 - Acht 60 - 3
    7 apr.Oirschot Vooruit 11 - Beerse Boys 92 - 0
    14 apr.Beerse Boys 9 - Wilhelmina Boys 91 - 2
    28 apr.Beerse Boys 9 - Spoordonkse Boys 54 - 2
    5 mei.Beerse Boys 9 - DEES 42 - 2
    12 mei.RKVVO 7 - Beerse Boys 92 - 6
    19 mei.Beerse Boys 9 - SBC 83 - 1
    26 mei.UNA 13 - Beerse Boys 92 - 5
  • Poulestanden Beerse Boys 9 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmina Boys 7321011567
    2Beerse Boys 932107437
    3SBC 133102131303
    4Best Vooruit 83003716-90

    Poulestanden Beerse Boys 9 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmina Boys 9222011128468261
    2Acht 6221804119447554
    3Best Vooruit 1122170591385351
    4Reusel Sport/CoTrans 1122122865422338
    5DEES 422102106154732
    6Beerse Boys 9229496057331
    7RKVVO 72292116559629
    8Oirschot Vooruit 112292113855-1729
    9SBC 82281135881-2325
    10Spoordonkse Boys 52273124188-4724
    11UNA 132241174096-5613
    12De Bocht'80 422002220126-1060