• Beerse Boys 8

  • Selectie Beerse Boys 8:

    Gijs van Aaken, Jan van Beers, Wesley van den Bosch, Paul de Bresser, Christian Buiks, Fons Coppelmans, Pieter Dieker, Giel Evers, Ad van Gestel, Bob Heuvelmans, Joran Hooijen, Koen van Kollenburg, Kim Luijkx, Peter Paul van Maasakkers, Hans Mariën, Henry van Oort, Onno Paulissen, Paul van Roovert, Bram van de Sande, Rolf Smulders, Peter van de Ven, Peter Willems, Dave van Woensel

    Kader: Hans Pasmans, Peter Vosters

  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    25 nov. 12:00EFC 6 - Beerse Boys 8Te spelenSportpark de Dieprijt
    2 dec. 12:00Beerse Boys 8 - DBS 4Te spelenSportpark De Klep
    9 dec. 09:30RKVVO 5 - Beerse Boys 8Te spelenSportpark Heikant
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 sep.Oirschot Vooruit 6 - Beerse Boys 84 - 0
    9 sep.Beerse Boys 8 - RKVVO 60 - 6
    16 sep.Vessem 2 - Beerse Boys 82 - 0
    23 sep.Tivoli 4 - Beerse Boys 84 - 3
    7 okt.Reusel Sport/CoTrans 5 - Beerse Boys 85 - 1
    14 okt.Beerse Boys 8 - Oirschot Vooruit 73 - 2
    28 okt.Bladella 6 - Beerse Boys 82 - 0
    11 nov.RKSV Nuenen 6 - Beerse Boys 85 - 3
    18 nov.Beerse Boys 8 - UNA 63 - 2
  • Poulestanden Beerse Boys 8 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vessem 233007349
    2Oirschot Vooruit 632017346
    3RKVVO 631029543
    4Beerse Boys 83003012-120

    Poulestanden Beerse Boys 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Reusel Sport/CoTrans 576103192219
    2RKSV Nuenen 6642028121614
    3Bladella 664021212012
    4Tivoli 463122822610
    5Oirschot Vooruit 76213131307
    6Beerse Boys 862041320-76
    7EFC 651221319-65
    8UNA 661141530-154
    9DBS 44103820-123
    10RKVVO 561051418-43
  • Doelpuntenmakers Beerse Boys 8

    SpelerCompetitieBekerTotaal
    Hans Marien22
    Bob Heuvelmans11
    Koen van Kollenburg11
    Dave van Woensel11
    Onno Paulissen11
    Peter Willems11