• Beerse Boys 4

  • Selectie Beerse Boys 4:

    Jaap Adriaans, Pim Adriaans, Mark van Dooren (Fzn), Mark van Dooren (Czn), Frits van Gerven, Koen van Ham, Rick Hoppenbrouwers, Tijn Klein Hofmeijer, Mark den Otter, Dennis van Overdijk, Bas Reijnen, Mark van Roij, Rob van Spreuwel, Hjalmar van Winkel; deze groep wordt nog aangevuld met een keeper en 4 spelers uit de A-selectie

    Kader: Ruud van Hoek, Willem Valks 

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.SV Unitas'59 3 - Beerse Boys 43 - 2
    24 feb.EMK 2 - Beerse Boys 40 - 6
    17 mrt.Acht 2 - Beerse Boys 42 - 0
    24 mrt.Beerse Boys 4 - Spoordonkse Boys 21 - 3
    31 mrt.Beerse Boys 4 - BMC 32 - 0
    7 apr.Woenselse Boys 2 - Beerse Boys 46 - 2
    14 apr.Beerse Boys 4 - EMK 21 - 0
    28 apr.Beerse Boys 4 - RKSV Nuenen 34 - 1
    5 mei.Beerse Boys 4 - Best Vooruit 30 - 0
    12 mei.SCG'18 3 - Beerse Boys 42 - 3
    19 mei.Beerse Boys 4 - Brabantia 31 - 5
  • Poulestanden Beerse Boys 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beerse Boys 421107254
    2Reusel Sport/CoTrans 3201127-51

    Poulestanden Beerse Boys 4 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Unitas'59 319161265204549
    2Best Vooruit 319153157233448
    3Acht 219132441172441
    4Brabantia 319121668452337
    5Spoordonkse Boys 21910093736130
    6Woenselse Boys 2199284945429
    7RKSV Nuenen 31981105148325
    8SCG'18 31952123041-1117
    9Beerse Boys 42051144161-2016
    10BMC 31942133461-2714
    11EMK 21901181187-761

    Poulestanden Beerse Boys 4 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Braakhuizen 211005413
    2Beerse Boys 4100145-10
  • Doelpuntenmakers Beerse Boys 4 (t/m 19/5)

    SpelerCompetitieBekerTotaal
    Hjalmar van Winkel10313
    Bas Reijnen729
    Frits van Gerven516
    Mark den Otter134
    Max Otten33
    Dennis van Overdijk33
    Jip Spelt22
    Doi Deenen22
    Guus Hems22
    Mark Robben22
    Tijn Klein Hofmeijer112
    Rik Hoppenbrouwers22
    Jan Mijs22
    Mark van Dooren (Fzn)11
    Jaap Adriaans11
    Kees Rooijakkers11
    Mark van Dooren (Czn)11
    Willem Valks11
    Tom Sengers11
    Dirk Vingerhoets11
    Robin Jasperse11