• Beerse Boys 3

  • Selectie Beerse Boys 3:

    John van Bijsterveldt, Joost Claassen, Tijn Dieker, Bas van Haaren, Nick Huijbregts, Twan van Korven, Michiel Michelbrink, Mark Robben, Mark van Roovert, Joost Schapendonk, Bob Smolders, Paul Soetens, Gijs Vugts, Koen van de Wiel; deze groep wordt nog aangevuld met een keeper en 2 spelers uit de A-selectie

    Kader: Juul Aben, Rob van Kollenburg

     

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.Beerse Boys 3 - Hilvaria 23 - 0
    17 feb.SBC 2 - Beerse Boys 32 - 1
    10 mrt.Beerse Boys 3 - Dommelen 20 - 1
    17 mrt.RPC 2 - Beerse Boys 34 - 1
    24 mrt.Beerse Boys 3 - Steensel 21 - 0
    7 apr.SV Unitas'59 2 - Beerse Boys 35 - 1
    14 apr.Beerse Boys 3 - Braakhuizen 23 - 2
    5 mei.Beerse Boys 3 - Bladella 22 - 2
    12 mei.WODAN 2 - Beerse Boys 33 - 2
    19 mei.Beerse Boys 3 - Gestel 27 - 3
    26 mei.Jong Brabant 2 - Beerse Boys 32 - 3
    2 jun.RKDVC 4 - Beerse Boys 30 - 2
    6 jun.Beerse Boys 2 - Beerse Boys 33 - 1
  • Poulestanden Beerse Boys 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beerse Boys 333009279
    2Best Vooruit 232016336
    3Reusel Sport/CoTrans 2310246-23
    4Hapert 23003311-80

    Poulestanden Beerse Boys 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SBC 222182262263656
    2SV Unitas'59 222136364273745
    3Bladella 222126461303141
    4Beerse Boys 32212285143838
    5Hilvaria 2229674335833
    6Dommelen 22210394849-133
    7Jong Brabant 2229495751631
    8Braakhuizen 22283114752-527
    9RPC 22283115665-927
    10WODAN 22263133463-2921
    11Steensel 22234151348-3513
    12Gestel 22206163178-475

    Poulestanden Beerse Boys 3 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woenselse Boys 211002113
    2Beerse Boys 3100112-10

    Poulestanden Beerse Boys 3 (0613 Mannen Zondag reserve nacompetitie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina 211004133
    2Beerse Boys 211003033
    3SV Unitas'59 211003123
    4Beerse Boys 311002023
    5SVSSS 2100113-20
    6RKDVC 4100102-20
    7Bladella 2100114-30
    8SBC 3100103-30

    Poulestanden Beerse Boys 3 (0615 Mannen Zondag reserve nacompetitie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beerse Boys 211001103
    2SV Unitas'59 211000003
    3Beerse Boys 310011100
    4Emplina 210010000