• Beerse Boys 2

  • Selectie Beerse Boys 2:

    Pim Ars, Pim van Beers, Zeb van Beers,Jens Deenen, Daan Essens, Cas Evers, Luuk van Gestel, Niek van Gestel, Niek van Gils, Perry van Ham, Robin Jasperse, Jeroen van Krieken, Jari Lathouwers, Twan Louwers, Max Otten, Robin van Rooij, Tom Sengers, Dirk Vingerhoets

    Kader: Esteban Gagliardi, Bas van den Oord

  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    27 jan. 12:00Beerse Boys 2 - Oirschot Vooruit 2Te spelenSportpark De Klep
    3 feb. 12:00SV Valkenswaard 2 - Beerse Boys 2Te spelenSportpark Den Dries
    10 feb. 12:00Reusel Sport/CoTrans 2 - Beerse Boys 2Te spelenSportpark Den Hoek
    17 feb. 12:00Beerse Boys 2 - RKVVO 3Te spelenSportpark De Klep
    24 feb. 12:00Beerse Boys 2 - ODC 2Te spelenSportpark De Klep
    10 mrt. 12:00Beerse Boys 2 - Rood Wit V 2Te spelenSportpark De Klep
    17 mrt. 11:45Helvoirt 2 - Beerse Boys 2Te spelenSportpark Burg.van Hovell
    24 mrt. 12:00Beerse Boys 2 - JEKA 2Te spelenSportpark De Klep
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 sep.Beerse Boys 2 - EFC 20 - 3
    16 sep.Beerse Boys 2 - Bergeijk 23 - 4
    23 sep.Beerse Boys 2 - Reusel Sport/CoTrans 23 - 1
    30 sep.RKVVO 3 - Beerse Boys 22 - 1
    7 okt.Beerse Boys 2 - Emplina 20 - 1
    14 okt.OJC ROSMALEN 3 - Beerse Boys 20 - 0
    21 okt.Rood Wit V 2 - Beerse Boys 21 - 5
    28 okt.Beerse Boys 2 - Helvoirt 21 - 1
    4 nov.Oirschot Vooruit 2 - Beerse Boys 21 - 1
    18 nov.Beerse Boys 2 - SV Valkenswaard 20 - 2
    25 nov.BMC 2 - Beerse Boys 24 - 0
    2 dec.Beerse Boys 2 - RKDVC 33 - 0
    9 dec.Haarsteeg 2 - Beerse Boys 23 - 0
    20 jan.JEKA 2 - Beerse Boys 23 - 3
  • Poulestanden Beerse Boys 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EFC 222005056
    2Bergeijk 2210145-13
    3Beerse Boys 2200237-40

    Poulestanden Beerse Boys 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oirschot Vooruit 21191137132428
    2Haarsteeg 21383231121927
    3ODC 2117132214822
    4RKVVO 31163221101121
    5Rood Wit V 2136163541-619
    6Helvoirt 2124531916317
    7OJC ROSMALEN 3124532223-117
    8SV Valkenswaard 2135262529-417
    9BMC 2134272428-414
    10Beerse Boys 2123451719-213
    11Reusel Sport/CoTrans 2134182031-1113
    12JEKA 2123361619-312
    13Emplina 2132472033-1310
    14RKDVC 3133191940-2110