Winst voor Beerse boys MB1 tegen RKDSV MB1
Deze week moesten wij, Beerse boys MB1 voetballen tegen RKDSV MB1. De wedstrijd begon om 10.30. Het weer zat ons niet echt mee maar de wedstrijd ging bij ons wel gewoon door.
De wedstrijd begint. Op het begin van de wedstrijd ging het een beetje rommelig en lag iedereen half te slapen. Er waren bij ons drie geblesseerden dus kregen we twee invalsters van MC1, Esmee Willems en Mandy Huijbregts. Carolijn had een mooie kans en scoorde ‘m ook maar hij werd afgefloten vanwege buitenspel. Een paar minuten daarna werd een mooie goal gemaakt door Kim Verhagen. 0-1 was de stand. Daarna nog een goal in de linker bovenhoek gemaakt door Carolijn. Er ging even iets fout waardoor RKDSV scoorde. Maar niet veel later pakte we het weer goed op waardoor we er weer een scoorde met dank aan Kim Verhagen. 1-3 was de stand. Net voor de rust scoorde de invalster Esmee er weer een. We eindigden de eerste helft met 1-4.
De scheidsrechter floot en we begonnen met de tweede helft. De vlagger van RKDSV was echt een thuis vlagger. Er werd steeds bij ons buitenspel gefloten. Na vijf minuten scoorde Kim Verhagen er weer een. De tegenstander had wel een paar kansen maar die benutten ze niet. Even later scoorde Britt waardoor het 1-6 werd. Britt dacht ik laat het er hier niet bij zitten dus scoorde ze er nog een. We zetten gewoon door tot aan het einde van de wedstrijd. Een minuut voor tijd scoorde Famke nog even en werd de eindstand van deze wedstrijd 1-8. Weer drie punten voor Beerse boys MB1 erbij!!
Datum: maandag 5 december 2011, 09:43 uur
Auteur: Femke van de Meerakker en Famke Verouden
Plaats dit artikel op Twitter, Facebook of Hyves!

