• Beerse Boys bindt Beerzenaren

  • Uitslagen

    Datum WedstrijdUitslagDetails
    15 apr.Someren 1 - Beerse Boys 11 - 0
    15 apr.Brabantia 2 - Beerse Boys 23 - 2
    15 apr.Beerse Boys 3 - Oirschot Vooruit 21 - 3
    15 apr.Beerse Boys 4 - RKSV Nuenen 42 - 3
    15 apr.EFC 5 - Beerse Boys 62 - 3
    15 apr.Beerse Boys 7 - Acht 61 - 1
    15 apr.Beerse Boys 8 - HSE 51 - 3
    15 apr.Vessem 3 - Beerse Boys 91 - 2
    15 apr.Beerse Boys 10 - Reusel Sport/CoTrans 72 - 0
    15 apr.Beerse Boys 11 - Wilhelmina Boys 73 - 2
    15 apr.FC Eindhoven AV VR2 - Beerse Boys VR19 - 0
    15 apr.Best Vooruit VR1 - Beerse Boys VR25 - 1
    15 apr.EFC VR1 - Beerse Boys VR32 - 3
    15 apr.Beerse Boys VR4 - Pusphaira VR31 - 0
    17 apr.Reusel Sport/CoTrans 6 - Beerse Boys 62 - 3
    17 apr.EMK VR1 - Beerse Boys VR33 - 1
    18 apr.Dommelen JO14-1 - Beerse Boys JO14-20 - 1
    18 apr.Braakhuizen JO11-1 - Beerse Boys JO11-15 - 3
    19 apr.Sportclub Irene 1 - Beerse Boys 11 - 1
    20 apr.Bladella JO19-2 - Beerse Boys JO19-11 - 11
    21 apr.Acht JO19-3 - Beerse Boys JO19-27 - 0
    21 apr.Hoogeloon JO17-1 - Beerse Boys JO17-11 - 1
    21 apr.Oirschot Vooruit JO17-4 - Beerse Boys JO17-22 - 4
    21 apr.Beerse Boys JO15-1 - Hoogeloon JO15-11 - 5
    21 apr.Beerse Boys JO15-2 - Wilhelmina Boys JO15-48 - 1
    21 apr.Sportclub Irene JO14-1 - Beerse Boys JO14-19 - 1
    21 apr.Beerse Boys JO14-2 - TSV Gudok JO14-31 - 4
    21 apr.SBC JO13-6 - Beerse Boys JO13-23 - 2
    21 apr.Beerse Boys JO12-1G - ST ST RKDSV/ EDN'56 JO12-14 - 3
    21 apr.Beerse Boys JO11-1 - WODAN JO11-26 - 1
    21 apr.Willem II JO11-2 - Beerse Boys JO11-22 - 5
    21 apr.DBS JO11-14 - Beerse Boys JO11-44 - 4
    21 apr.Beerse Boys JO10-1G - WODAN JO10-12 - 2
    21 apr.Margriet MO17-1 - Beerse Boys MO17-14 - 1
    22 apr.Beerse Boys 1 - RKSV Heeze 11 - 4
    22 apr.Beerse Boys 2 - Sarto 21 - 5
    22 apr.Bladella 2 - Beerse Boys 37 - 2
    22 apr.Boxtel 2 - Beerse Boys 42 - 1
    22 apr.Beerse Boys 5 - Oisterwijk 23 - 0
    22 apr.Beerse Boys 6 - Reusel Sport/CoTrans 65 - 1
    22 apr.Hilvaria 7 - Beerse Boys 71 - 4
    22 apr.Best Vooruit 8 - Beerse Boys 81 - 0
    22 apr.Beerse Boys 9 - Casteren 33 - 0
    22 apr.Hoogeloon 5 - Beerse Boys 107 - 0
    22 apr.SBC 7 - Beerse Boys 112 - 0
    22 apr.Beerse Boys 12 - FC Tilburg 114 - 0
    22 apr.Beerse Boys VR1 - Nemelaer VR12 - 2
    22 apr.Beerse Boys VR2 - Wilhelmina Boys VR10 - 10
    22 apr.Beerse Boys VR3 - De Valk VR11 - 1
    22 apr.Reusel Sport/CoTrans VR1 - Beerse Boys VR43 - 0
  • Programma senioren en dames voor de komende week

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    29 apr. 12:00Beerse Boys 3 - Unitas'59 2Te spelenSportpark De Klep
    29 apr. 12:00Beerse Boys 4 - Zwaluw VFC 2Te spelenSportpark De Klep
    29 apr. 11:00Beerse Boys 5 - Nevelo 3Te spelenSportpark De Klep
    29 apr. 10:00HMVV 4 - Beerse Boys 7Te spelenSportpark De Leeuwerik
    29 apr. 12:00Pusphaira 5 - Beerse Boys 8Te spelenSportpark de Hondsheuvels
    29 apr. 11:00Beerse Boys 9 - Bergeijk 6Te spelenSportpark De Klep
    29 apr. 10:00SDO'39 4 - Beerse Boys 10Te spelenSportpark Den Daalacker
    29 apr. 10:00UNA 11 - Beerse Boys 11Te spelenSportpark Zeelst
    29 apr. 11:00Oirschot Vooruit 8 - Beerse Boys 12Te spelenSportpark Moorland
    29 apr. 10:30Leveroy VR1 - Beerse Boys VR1Te spelensportpark Leveroy
    29 apr. 10:00Beerse Boys VR2 - Den Dungen VR1Te spelenSportpark De Klep
    29 apr. 10:00Beerse Boys VR3 - Bergeijk VR1Te spelenSportpark De Klep
    29 apr. 12:00SBC VR1 - Beerse Boys VR4Te spelenSportpark Schuttersheide
  • Programma junioren en meisjes voor de komende week

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    28 apr. 14:30Beerse Boys JO19-1 - ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1Te spelenSportpark De Klep
    28 apr. 15:15SBC JO19-3 - Beerse Boys JO19-2Te spelenSportpark Schuttersheide
    28 apr. 14:30Beerse Boys JO17-1 - Marvilde JO17-1Te spelenSportpark De Klep
    28 apr. 14:30RKVVO JO17-5 - Beerse Boys JO17-2Te spelenSportpark Heikant
    28 apr. 10:00JEKA JO15-2 - Beerse Boys JO15-1Te spelenSportpark Beukenlaan
    28 apr. 13:00Beerse Boys JO15-2 - DBS JO15-6Te spelenSportpark De Klep
    28 apr. 13:00Beerse Boys JO14-1 - HVCH JO14-1Te spelenSportpark De Klep
    28 apr. 11:45Beerse Boys JO14-2 - Olympia'60 JO14-1Te spelenSportpark De Klep
    28 apr. 13:00Beerse Boys MO15-1 - ZIGO MO15-1Te spelenSportpark De Klep
  • Programma pupillen voor de komende week

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    25 apr. 18:30Bergeijk JO11-4 - Beerse Boys JO11-3Te spelenSportpark De Bergerheide
    25 apr. 18:30Beerse Boys JO9-3 - EFC JO9-2Te spelenSportpark De Klep
    28 apr. 11:45Beerse Boys JO13-2 - WODAN JO13-4Te spelenSportpark De Klep
    28 apr. 11:30Oisterwijk JO11-1 - Beerse Boys JO11-2Te spelenSportpark D'n Donk
    28 apr. 09:45Hilvaria JO9-3 - Beerse Boys JO9-2Te spelenSportpark de Roodloop
    28 apr. 09:30Bladella JO8-2 - Beerse Boys JO8-1Te spelenSportpark De Smagtenbocht